Ми успішні тому, що
не йдемо на компроміс з ЯКІСТЮ!
тел. +380 (44) 579 2334 (відділ продажу)
тел./факс +380 (4596) 22 487
тел. +380 (95) 276 2360 (для корпоративних клієнтів) 
Пон. - Птн. з 10-00 до 18-00
СБ - За попередньою домовленістю  
Україна, м.Вишгород, вул. Ватутіна, 106
 Єдина Країна Єдина Країна
Крісла офісні в онлайн магазині Яворина: Готова продукція фабрика Яворина Вавілон: диван та крісло: Готова продукція фабрика Яворина

Ресторан GOOD BAR (м.Київ)

Ціна: индивидуальный заказ


Виробник: Мебельная фабрика Яворина
Артикул: Мебель для ресторанов


Меблева фабрика Яворина готова виготовляти меблі під різні стилі і формати ресторанів. Представляємо новий і стильний музичний ресторан вечірнього формату. Тут можна танцювати завжди і скрізь)) 

Зручне зонування простору, ексклюзивний і незвичний дизайн інтер'єру, дозволить гостям відпочиваючи, насолоджуватися приємною музикою, кухнею і, звичайно ж, комфортними меблями. Особливої ​​уваги заслуговує інтер'єр в стилі американських speakeasy барів 30х років c легким нальотом індустріально-винтажной естетики. Більшість елементів декору були виконані спеціально на замовлення в культових hand-made ​​мануфактурах Америки, Мексики і Європи. Дизайн стелі виготовлен в автентичній техніці початку минулого сторіччя. Холодні ланцюги та стара цегляна кладка, створюють атмосферу суворого стилю яка межує з розкішшю м'яких комфортних меблів, зроблених майстрами меблевої фабрики Яворина. 

Сподіваємося Вам сподобається і, запрошуємо до співпраці!


Назад у розділ