Ми успішні тому, що
не йдемо на компроміс з ЯКІСТЮ!
тел. +380 (44) 579 2334 (відділ продажу)
тел./факс +380 (4596) 22 487
тел. +380 (95) 276 2360 (для корпоративних клієнтів) 
Пон. - Птн. з 10-00 до 18-00
СБ - За попередньою домовленістю  
Україна, м.Вишгород, вул. Ватутіна, 106
 Єдина Країна Єдина Країна
Крісла офісні в онлайн магазині Яворина: Готова продукція фабрика Яворина Вавілон: диван та крісло: Готова продукція фабрика Яворина

Столи

Виготовлення обідніх столів – це використання високоякісної і правильно висушеної деревини, правильно підготовлену до подальшої спецобробки. Підготовлена деревина шпаклюється, шліфується та декорується, іноді з використанням акрилової фарби, тонуванням та патинуванням.

Завдяки своїй структурі, дерево добре піддається різьбленню й точінню.
Сьогодні користуються попитом дерев'яні столи меблевої фабрики Яворина з точеними різьбленими ніжками. У класичному варіанті дерев'яний стіл на чотирьох ногах відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, але можливі дуже різні варіанти.

Модифікацій обідніх та журнальних столів багато - овальні, круглі, розсувні (трансформери) і багатогранні столи. Головне, щоб даний предмет вдало вписався в Ваш інтер'єр.
Класичним варіантом вважаються квадратні і прямокутні дерев'яні столи. Така популярність обумовлена тим, що вони універсальні у застосуванні, їх можна поставити як усередині кімнати, так і притулити до стіни. Цікаво виглядають в інтер'єрі круглі столи. Вони акцентують увагу на столовій зоні, роблять інтер'єр приміщення нетривіальним. А ще за круглим столом може розміститися більша кількість людей. Круглий стіл зазвичай розташовують посередині кімнати, він є центром приміщення. Круглі обідні столи переважно виготовляють з дерева.

Однак слід враховувати те, що круглі столи досить габаритні і виграшно виглядають тільки у великій просторій вітальні, де є спеціально обладнана обідня зона.
Чим ретельніше Ви підійдете до підбору меблів, тим вище шанс придбати вироби, які стовідсотково влашують Вас по всіх параметрах.

Таким чином, якщо Ви не підберете на нашому сайті модель, яка у всьому відповідала б вимогам Вашого інтер'єру, меблева фабрика «Яворина» виготовить для Вас індивідуальний проект, підібравши ідеальну форму, відтінок і обробку столу.