Ми успішні тому, що
не йдемо на компроміс з ЯКІСТЮ!
тел. +380 (44) 579 2334 (відділ продажу)
тел./факс +380 (4596) 22 487
тел. +380 (95) 276 2360 (для корпоративних клієнтів) 
Пон. - Птн. з 10-00 до 18-00
СБ - За попередньою домовленістю  
Україна, м.Вишгород, вул. Ватутіна, 106
 Єдина Країна Єдина Країна
Крісла офісні в онлайн магазині Яворина: Готова продукція фабрика Яворина Вавілон: диван та крісло: Готова продукція фабрика Яворина

Cтільці

Історія стільця не має точної дати свого початку. Стародавні єгиптяни, щоб було зручніше сидіти під час тривалих церемоній у палацах, додали до звичайного табурету спинку, підлокітники і м'яке сидіння, тому слава винахідників конструкції стільця належить саме їм. З тих пір і до наших днів стілець, як об'єкт меблів зі спинкою для сидіння однієї людини традиційно символізує статус свого власника. Саме в стільцях і кріслах з найбільшою виразністю проявляються характерні риси того чи іншого стилю меблів та стилю взагалі.

Сучасні стільці, виконані в найцікавіших дизайнерських рішеннях, вже не нагадують стародавні своєю розкішшю, проте багато в чому перевершують імператорські трони завдяки зручності і ергономічності.

Мета меблевої фабрики «Яворина» - зробити їх максимально практичними, ергономічними і довговічними. Всі ці завдання успішно реалізовуються саме при виготовленні стільців з дерева, оббитих тканиною або шкірою. Тому що тільки деревина може прослужити довгий час (до декількох десятків років) і тільки деревина здатна додати тепло і домашній затишок навіть у інтер'єр громадського закладу.
_