Ми успішні тому, що
не йдемо на компроміс з ЯКІСТЮ!
тел. +380 (44) 579 2334 (відділ продажу)
тел./факс +380 (4596) 22 487
тел. +380 (95) 276 2360 (для корпоративних клієнтів) 
Пон. - Птн. з 10-00 до 18-00
СБ - За попередньою домовленістю  
Україна, м.Вишгород, вул. Ватутіна, 106
 Єдина Країна Єдина Країна
09.06.2013

Меблі в узбецький ресторан

Незабаром відкривається ресторан узбецької кухні в Києві.
Меблевою фабрикою Яворина був розроблений набір ресторанних меблів за наданими ескізами дизайнера.
Ми, з задоволенням представляємо вам частину робіт і, сподіваємося, що вони Вам сподобаються також як і нам.
Більш повний огляд меблів та інтер'єру ми зможемо надати після відкриття ресторану.
З певних причин, назву ресторану поки розкривати не можемо: (  • Диван з "безліччю" подушок
Конструкція дивана зроблена з подушок. Звертаємо увагу на розмір дивану: 12,9 метра! Дана модель внесе креативність і допоможе створити оригінальну обстановку.

  • Стильний диванчик
Класична модель в стилі середини минулого століття знову на піку популярності. Диван є яскравим представником цього напряму. До естетики минулого нас відсилають благородні дерев'яні ніжки і підлокітники, хитромудра різьба на дерев'яних латах і не однотонний принт текстильної основи. Диван з легкістю приживеться як у вітальні або їдальні вашої міської квартири, так і в іншому вигаданому Вами інтер'єрі, в тому числі ресторані.

  • Стілець-пуф
Дуже оригінальна модель, яку часто використовують в ресторанах і пабах, також і в домашній обстановці. Елегантний дизайн і широка кольорова гама оббивок дозволяють підібрати ідеальний варіант для Вашого інтер'єру. М'яке сидіння з поролону підвищеної щільності, що не просідає і не втрачає своєї форми при тривалій експлуатації.

  • Крісло (з м'якими підлокітниками)
Крісло виготовлене з ясена, з точеними ніжками. Оригінально виконані підлокітники з м'якими накладками. Прості форми одночасно ошатні й практичні, завжди будуть виглядати ефектно в будь-якому матеріалі.

  • Крісло
Крісло виготовлене з ясена, з точеними ніжками і підлокітниками. Прості форми одночасно ошатні й практичні, завжди будуть виглядати ефектно в будь-якому матеріалі.

  • Комод
Зовні відрізняється від інших комодів тим, що весь оббитий тканиною і має шкіряні ручки. Можливий підбір тканини за зразками замовника.

Запрошуємо і Вас до співпраці!