Ми успішні тому, що
не йдемо на компроміс з ЯКІСТЮ!
тел. +380 (44) 579 2334 (відділ продажу)
тел./факс +380 (4596) 22 487
тел. +380 (95) 276 2360 (для корпоративних клієнтів) 
Пон. - Птн. з 10-00 до 18-00
СБ - За попередньою домовленістю  
Україна, м.Вишгород, вул. Ватутіна, 106
 Єдина Країна Єдина Країна

Про нас


Рік створення підприємства - 1997 рік. Меблева фабрика "Яворина" на сьогоднішній день є одним з найбільших українських виробників м'яких та корпусних меблів для дому та офісу, меблів для готелів, меблів для барів, ресторанів (Див. Каталог Меблів). Висока якість, нові технології виготовлення меблів, сучасний дизайн, доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта створили ім'я і репутацію нашому підприємству.

фото 1 Мебелева фабрика Яворина :: Про нас

Замовниками продукції меблевої фабрики "Яворина" стають відомі фірми, державні структури, наукові організації, престижні ресторани, клуби, готелі (Див. Меблі для ресторанів, клубів). Також, велика увага приділяється роботі з нашими приватними замовниками меблів.

Фабрика "Яворина" росте і розвивається: в 2001 році з орендованих приміщень на околиці міста підприємство переїхало в мальовничий куточок Київщини в нові, тільки відбудовані власні корпуси, обладнані сучасними, високотехнологічними верстатами, обладнанням та інструментами для виробництва м'яких і корпусних меблів.

Фото 2 Мебелева фабрика Яворина :: Про нас

Наступним етапом у розвитку фірми стало придбання в 2003 році італійського оснащення з числовим програмним управлінням для виготовлення стільців, крісел, канапе, столів обідніх, журнальних та інших виробів з деревини (дуб, бук, вільха, береза). Це оснащення дозволяє виконувати складні і вишукані візерунки на виробах з деревини, яка дає можливість виготовляти неповторні, індивідуальні вироби високої якості в короткий термін.

фото 3 Мебелева фабрика Яворина :: Про нас фото 4 Мебелева фабрика Яворина :: Про нас
Використовуючи передові технології, постійно досліджуючи попит споживачів, чутливо реагуючи на сучасні зміни стилів і напрямів, меблева фабрика "Яворина" з упевненістю дивиться в завтрашній день.
Меблева фабрика "Яворина" успішно реалізує свою продукцію через дилерів і мережі меблевих магазинів в містах України (див. Дилери). Також, здійснюється експорт меблів в зарубіжні країни: Росія, Угорщина, Голландія. Фірма має розвинену дилерську мережу.

Якість виконання і варіанти дизайну наших моделей високо оцінюють меблеві виставки, які проводяться у містах України та Росії, що підтверджують отримані дипломи та нагороди минулих років. В особливості, виділяє продукцію нашої фірми, щорічна меблева виставка КИЇВ ЕКСПО МЕБЛІ.

У салоні - магазині меблів "Яворина" поряд з моделями, які давно отримали визнання і стабільний попит покупців, можна ознайомитися з усіма новинками та технологічними розробками. Досвідчені та привітні продавці-консультанти допоможуть у виборі моделей виробу, а також варіантів оббивки і декору.

Запрошуємо Вас до співпраці!


Меблева фабрика ЯВОРИНА. Відеоогляд


Запрошуємо на невелику екскурсію по фабриці. У Вас буде чудова можливість заочно познайомитися з виробництвом меблів, дізнаєтеся, що знаходиться під оббивкою якісних меблів.

Сподіваємося, що даний відеоролик допоможе Вам визначитися. Замовляти меблі у меблевої фабрики Яворина - вигідно та надійно! Товар відповідає найвищим вимогам по якості і дизайну.